Anzer Balı Fiyatı, AnzerBalı’nın Muhteşem Faydaları

Anzer Balı Fiyatı, AnzerBalı’nın Muhteşem Faydaları

Doğanın mucizesi Anzer Balı, Anzerbalevi kampanyaları ile en uygun fiyatlarda kapınızda. Her ay farklı kampanyalar düzenleyen anzerbalevi sitesi

  • 250 gramı 260 liradan başlayan sağlık deposunu
  • 450 gramı 500 lira,
  • 950 gramı ise 1000 liradan ayağınıza kadar ulaştırıyor üstelik Anzer balı kapıda ödeme avantajı ile birlikte.

Her Derde Deva Bir Şifa Kaynağı

500’e yakın çiçek çeşidi ile dünyanın en zengin florasına sahip olan Rize’nin Anzer yaylasında üretilen Anzer balı tüm derde deva bir şifa kaynağı, 90’a yakın endemik bitkinin bulunduğu bölgede bakanlık sınırlı sayıda kovan konulmasına izin vermekte. Balı değerli kılan hem her derde deva olması hem de az üretilmesi, Haziran ayında yeşillenmeye başlayan AnzerYaylası’nda doğa ile birlikte arılarda Haziran ayı ile birlikte uyanır ve Ağustos ayın sonuna kadar ballarını tamamlar, Ağustos ayının ilk haftasında ya da en geç ikinci haftasında bal sağımı yapılır.

Yüzyıllardır Hastalara Şifa Olarak Tüketilir

Anzer yaylasında ağaç yoktur sadece çiçekler vardır bu nedenle balda sadece çiçek polenleri vardır, gerçek Anzer balında bunun için polen analizi yapılır, eğer balda endemik çiçek poleni yoksa o halde elde edilen bal gerçek Anzer balı değildir. Anzer balı kaç para konusunda insanlar merak ederler, gerçek Anzer balı en uygun fiyatlarda sitede bulunmakta. 40 derece üzerindeki sıcaklık polenleri ve enzimleri etkisiz hale getirdiği için soğuk sağım yapılır, dışarıdan şeker ya da başka bir katkı maddesi verilmez ve elde edilen Anzer bal bilinenin aksine ekmeğe sürülerek tüketilmez yüzyıllardır hastalara şifa olarak tüketilen baldır.

Anzerbalevi Garantisi İle En Uygun Fiyata

Hacettepe Üniversitesinde analiz yapılarak tescillenen Anzer Balı Osmanlı’dan bu yana ilaç olarak kullanılır ve kuvvet macunu olarak verilirdi bu eşsiz besin maddesi bu nedenle son derece değerli peki bu kadar değerli olan Anzer balı kaç lira? El değmeden hazırlanan ve doldurulan orijinal ve tamamen doğal bal anzerbalevi garantisi ile en uygun fiyata ulaştırılıyor. Bal dışında 20 gram sıvı propolis 80 lira, 100 gram katı propolis 200 liraya satılırken 20 gram arı sütü ise 80 liradan isteyenlere gönderiliyor.

Şifa Kaynağının En Bilinen Faydaları

Faydaları sayılamayacak kadar çok olan Anzer balının bilinen en önemli faydaları ağrı ve sancılara iyi gelmesidir. Ağız yaralarını iyileştirir, bademcik iltihabını önler, birçok içi hastalık için mucizeler yaratır, bağışıklık sistemini düzenleyerek insanların enerjik hissetmesini sağlar. Damar sertliği ve damar tıkanıklığında etkilidir, kalp ve damar hastalık riskini azaltır, kanı temizler, cilt yaraları ile ameliyat izlerinin kapanmasına faydası vardır. Cinsel gücü arttırması ile de bilinir. Bağırsak düzensizliklerini ve iltihabı önleyerek metabolizmanın çalışmasını sağlar bu sayede kabızlıkta sorun olmaktan çıkar. Beyin gelişimini güçlendirir, büyüme ve insan gelişimine olumlu katkı sunar, enerji verir, astım ve öksürük başta olmak üzere enfeksiyon hastalıklarına iyi gelir, vitamin eksiğinden kaynaklı hastalıkların tedavisinde yardımcıdır.

Tüketilirken Dikkat Edilmesi Gerekir

Anzer balı kaç tl? 950 gram bal 1000 liradır, ancak her bal gibi tüketilmesi söz konusu değildir, Anzer balını büyükler yemeklerden önce aç karına bir çorba kaşığı almalı. Çocuklara aç karına ve yemeklerden önce bir yemek kaşığı bebeklere ise yemekten en az bir saat öncesinde aç karınla ılık süt ya da şerbet ile vermek gerekir, 6 aydan daha küçük bebeklere verilmesi doğru değildir. Anzer balı kg içerisindeki polen zenginliği ve çok farklı çiçeklerden elde edilmesinden dolayı Anzer balının ağır hastalara, bebeklere ve polen alerjisi olanlara kullandırılmadan önce kesinlikle doktora danışılması gerekir.

Anzer Balı Adı İle Satılan Tüm Ballar Sahtedir

Gerçek Anzer balını ancak bölgede bakanlık tarafından onay alan kovanlara sahip üreticilerden almak ya da Hacettepe Üniversitesi tarafından yapılan analiz sonucunu görmek gerekir bunların dışında Anzer balı adı ile satılan tüm ballar sahtedir, kesinlikle Anzer balı değildir.Anzer balı kgfiyatı bin liradan aşağı satılmamalı şayet daha ucuz rakamlarda satılıyorsa buna inanmamak ve şüpheci davranmak gerekir.

Her Gün Bol Miktarda Tüketilmemeli

Anzer balı genellikle küçük kavanozlar halinde satılır çünkü balın özellikleri nedeni ile her gün bol miktarda tüketilmesi doğru değildir, şifa niyeti ile tüketilen bir besin olmasından dolayı küçük paketler halinde sunulurAnzer balı kilo ile almak isteyenler ise en az bin lira ödemelidir. Zengin flora ve faunası ile yerli ve yabancı turistlerin en sık ziyaret ettiği Anzer yaylasının yüzlerce çiçeğinden elde edilen dünyanın en sağlıklı ve en doğal balı Anzer Balı yalnız ülkemizden değil birçok ülkeden de talep görmekte olan bir besin maddesi.

Hızlı Teslimat Garantisi İle Kapınızda

Adını Osmanlı’da şifa kaynağı olarak duyuran Anzer balı hızlı teslimat garantisi ve anzerbalevi güvencesi ile Anzer balı kilo fiyatı bin liradan istediğiniz anda kapınızda. Türk patent ve marka kurumundan alınan marka tescil belgesinin yanı sıra Hacettepe Üniversite’sinin analiz sonuçlarının da yer aldığı balların direk ilk elden halka satılması sayesinde tüketici ile üretici arasındaki aracıların olmamasıAnzer balı kilosu fiyatlarına yansımakta, tüketici alırken kazandığı gibi üreticide kooperatif güvencesi ile emeğinin karşılığını almakta.

El Değmen Doldurulur Ve Mühürlenir

S.S. AnzerBallıköy Tarımsal Kalkınma Kooperatifi, S.S. 1 ‘noluAnzerBallıköy Tarımsal Kalkınma Kooperatifi ve S.S Anzer Çiçekli Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi tarafından üretilen Anzer balları Anzer balı kilosu kaç lira olarak belirlenerek halka sunulmakta. Ankara Hacettepe Üniversitesi Fakültesi Biyoloji ve Uygulamalı Biyoloji Ana Bilim Dalı Laboratuvarında tahlil ve analizleri yapılan Anzer balı el değmeden tesislerde doldurulmakta. Patentlenip mühürlenmesinin ardından Anzer balı kilosu kaç para diyerek almak isteyen vatandaşlara en cazip fiyatlarda sunulmakta.

Üretildiği Tek Yer, Rize’nin AnzerYaylası’dır

Anzer balının üretildiği tek yer, Rize’nin İkizdere ilçesine bağlı olan çiçekli yayla olarak ta bilinen Anzer yaylasıdır. Anzer balı adı altında satışa sunulan balların gerçek olduğu ancak tescilli ve markalı olması ile anlaşılır, gerçek Anzer balının üzerinde analiz sonuçlarını görmek mümkündür. Bu detayları olmayan ballar gerçek Anzer balı değildir ve bu nedenle Anzer balı kilosu kaç tlsorusundan önce tüketici balın gerçek olup olmadığı konusunda bilgi sahibi olmalıdır.

Diğer Ballar Anzer Kalitesinde Olamaz

Çünkü diğer balların Anzer kalitesinde olması mümkün olmadığı gibi kıyaslanması dahi söz konusu değildir ancak bu tür ballar ne yazık ki Anzer balı kilosu ne kadar şeklinde araştırma yapan tüketicilere Anzer bal fiyatına yakın rakamlarda gönderilmekte. Tüketiciler öncelikle her Anzer balının gerçekten Anzer yaylasında üretilen bal olup olmadığını araştırmalı çünkü bölgede sadece 4 kooperatife bakanlık tarafından üretim onayı verilmektedir. Bunun için tüketici şifa deposu Anzer balını alırken çok dikkatli olmalı, fiyatı pahalı olan her bal Anzer balı değildir ve Anzer balı ucuz bir bal hiç değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir